O MARCE ♡ DOBRO JEWELLERY

Biżuteria marki DOBRO JEWELLERY to nie tylko piękne produkty
- za całym konceptem stoi coś więcej.
 
Projektantka Kasia Dobrowolska to wykwalifikowana złotniczka. W swojej kameralnej pracowni znajdującej się na Żoliborzu oddaje się ręcznemu wykonywaniu każdej ze sztuk biżuterii, którą potem wypuszcza w świat. Widać to w jej projektach, które pełne są szczegółów i staranności. Tworzenie biżuterii metodami rzemieślniczymi to praca pełna pyłu w powietrzu, dłoni poparzonych lutowaniem i czarnych od pasty polerskiej. Wszystko po to, by w każdym DOBRU zamknąć pasję tworzenia i całą masę serca - pisze o tym procesie Kasia. 
Skąd projektantka czerpie inspiracje? Z podróży, między innymi. To właśnie małe upominki i skarby przywiezione z różnych wypraw były podstawą do stworzenia DOBRO. Ale nie tylko one - to również estetyka vintage, która pięknie łączy się z wakacyjnymi wspomnieniami.  
" DOBRO powstaje w duchu czułego luksusu - biżuteria tworzona jest wyłącznie na podstawie moich autorskich projektów i ze szlachetnych metali - srebra najwyższej próby 925 czule otoczonego grubą warstwą 24-karatowego złota. Ciężar gatunkowy sygnowany przez DOBRO Jewellery to także bujne formy i szlachetna waga przedmiotów - tak, byś nosząc je czuła, że masz na sobie coś wyjątkowego."
Biżuteria marki DOBRO JEWELLERY dostępna jest na naszej stronie 
oraz w butiku na Paryskiej 17 w Warszawie!