PODRÓŻ DO OLSZTYNA ✹ NOWA KAMPANIA NATALII SIEBUŁY

Natalia Siebuła tym razem zabrała nas w podróż do Olsztyna - razem z projektantką odwiedzamy halę widowiskowo-sportową Urania. Perła olsztyńskiej architektury niestety niedługo przestanie istnieć w takiej formie jak dotychczas. Jak wiele innych tego typu obiektów powstałych w czasie PRL czeka ją modernizacja i rozbudowa.

Natalia zabrała ze sobą swoją stałą ekipę i trójkę wspaniałych modelek - Józefinę, Paulinę i Julię. Dziewczyny pozują w nowych odsłonach znanych już modeli sukienek czy garniturów, ale w tej kampanii pojawia się również wiele nowości. Mamy pikowane płaszcze, piękne żółte komplety w białe groszki, czy krótkie zwiewne bluzki koszulowe. To wszystko zgrabnie komponuje się z wnętrzami olsztyńskiej hali. Bo poza charakterystycznym dachem w kształcie kopuły przypominającej statek kosmiczny, Urania ma również bardzo wiele intrygujących detali do pokazania właśnie w swoim wnętrzu.

Wybrane modele z nowej kolekcji dostępne są już w naszym butiku na Paryskiej, a po więcej zdjęć i informacji na temat hali zapraszamy na stronę projektantki 

🌸