NOWA KOLEKCJA ✹ POLA ZAG

Reine de Nuit, czyli Królowa Nocy, to nazwa najnowszej kolekcji biżuterii od Poli Zag ✨🌘  To zupełnie nowe modele, które na zdjęciach prezentuje muza kolekcji - Caroline Lin. 
„Zawsze mi mówiono, że moje ciało jest dalekie od doskonałości. Nawet jeśli bliscy nie mieli nic złego na myśli, "body shaming", którego doświadczyłam, sprawiło, że byłam bardzo skrępowana swoim wyglądem, nawet do tej pory tak jest. Zawsze starałam się dopasować do głównych standardów piękna, a teraz, kiedy o tym myślę, to absolutna bzdura. Każda osoba jest piękna i doskonała na swój niepowtarzalny sposób. Bądź dumny z tego, kim jesteś i jak wyglądasz. Jesteś idealna” - pisze o sobie Caroline.
Każdy model biżuterii formowany jest ręcznie, co nadaje mu wyjątkowości. Mosiądz, z którego Pola wykonuje swoje produkty ma specjalne właściwości, o których warto pamiętać. Biżuteria może ulegać naturalnym procesom utleniania i zmieniać barwę, jednak nie jest to proces nieodwracalny - bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja.
Caroline jest księgową i właścicielką vintage shopu z Kalifornii. Styl i estetyka, które widać na jej instagramie idealnie współgrają z surowymi i zarazem szlachetnymi modelami biżuterii z kolekcji Reine de Nuit.
"Dla nas Caroline jest królową. Jesteśmy dumni, że zgodziła się prezentować naszą nową kolekcję" - pisze projektantka. 
〰️
Nową kolekcję Poli kupicie w naszym butiku online oraz już wkrótce
stacjonarnie na Paryskiej 17 💫 🌙