ARE YOU READY TO GO? ✹ NALU BODYWEAR

"(...) kolekcja zainspirowana jest podróżą do przedpandemicznej rzeczywistości, powrotem do miast tętniących życiem towarzyskim. Ostatni rok sprawił, że wszystkie mocno ewoluowałyśmy i poddałyśmy się wewnętrznemu dialogowi. Z racji, że w Nalu także jesteśmy zawsze otwarte na rozmowy z Wami - naszymi Klientkami - w tytule kolekcji zadajemy kolejne pytanie. Wierzymy, że może ono pobudzić lub pogłębić wewnętrzną eksplorację i samopoznanie każdej z nas!" - tak o nowej kolekcji Nalu Bodywear zatytułowanej "ARE YOU READY TO GO?" pisze Ola Hanuszewicz, założycielka marki. Projektantka od zawsze stawia na naturalne tkaniny i ciekawe kroje. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej kolekcji.
 
Basicowe topy z kwadratowym dekoltem to bestseller marki - cieszymy się, że wróciły na stan w nowych pięknych kolorach. To takie elementy garderoby, które pasują do wszystkiego i mogą służyć latami (wykonane zostały z bawełny z dodatkiem elastanu). W nowej kolekcji czuć inspiracje latami 90. - na zdjęciach dziewczyny pozują ubrane we wspomniane wyżej topy i krótkie spódniczki z rozcięciem. Te drugie występują w dwóch kolorach i wzbogacone zostały o gumkę w pasie - bo najważniejsza jest wygoda!
 
Nie zabrakło również sukienek - Valerie występuje w trzech kolorach, wykonana została z francuskiej wiskozy, a dodatkowo w talii posiada sznureczek, dzięki któremu możesz regulować obwód i nosić ją tak, jak akurat masz ochotę! Rozwiązanie idealne  ✨
To tylko część tego, co Nalu ma do zaproponowania tej wiosny - więcej nowości znajdziecie na naszej stronie oraz stacjonarnie w butiku na Paryskiej, a Ola już zapowiedziała kolejny drop - nie możemy się doczekać! 
✨