MARZEC ✹ Ferity Perfumes

Jedną z naszych marcowych nowości jest marka Ferity - to naturalne perfumy, których kompozycje zapachowe stworzone zostały w 100% z roślinnych składników pochodzenia naturalnego. Ponadto perfumy są wegańskie i cruelty-free - każdy zapach posiada certyfikat Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!.
"Każdy zapach to skojarzenie z innym miejscem - krajobrazem, atmosferą, naturą. Ferity, znaczy dzikość. Autentyczność, piękno w czystej postaci i sentymentalność, tak typowe dla dzikiej natury, zainspirowały mnie do stworzenia marki Ferity. Marki, dla której liczy się prostota, jakość, dobre samopoczucie i bycie w zgodzie z naturą."
Naturalne perfumy Ferity to również odpowiedź na potrzeby każdego, kto stara się dbać o własne zdrowie oraz o środowisko. Tak jak wybieramy naturalne kosmetyki do twarzy czy ciała, tak samo powinniśmy zwracać uwagę na to, co wdychamy. Syntetyczne kompozycje zapachowe mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie, między innymi wywoływać ból głowy lub zwiększać ryzyko wystąpienia zaburzeń hormonalnych. To w końcu sztuczny produkt - piszą twórcy marki. 
Ferity to cztery kompozycje zapachowe; jesteśmy pewne,
że każdy z Was znajdzie wśród nich swojego ulubieńca! 
〰️
zapach Boho
(kwiatowy, zmysłowy, ciepły)
mandarynka, pieprz czarny, absolut róży, drzewo sandałowe
zapach Coast
(orzeźwiający, cytrusowy, waniliowo-kokosowy)
pomarańcza, lie de vin, wanilia, kokos 
zapach Path
(rześki, chłodny, z akordem soczystej słodyczy)
davana, bukko brzozowe, brzoskwinia, trawa 
zapach Idyll
(subtelny zapach typu gourmand, wzbogacony nutą fioletowych kwiatów)
migdał, anyż, czekolada, fiołek 
〰️
Perfumy Ferity powąchacie stacjonarnie w butiku na Paryskiej oraz kupicie na naszej stronie 🌝