POZNAJ MARKĘ ☀ OIO LAB

"Zaawansowana pielęgnacja Oio Lab to efekt połączenia czystych, skoncentrowanych ekstraktów roślinnych i składników aktywnych o klinicznie potwierdzonym działaniu" - tak o swojej marce piszą twórcy Oio Lab. To doceniane już na całym świecie wegańskie kosmetyki, które powstają w Polsce.
Jeżeli ważny jest dla Was szacunek dla planety to filozofia marki będzie Wam odpowiadać. Bo to nie tylko innowacyjne rozwiązania, dzięki którym kosmetyki Oio są skuteczne, ale również duże zwracanie uwagi na naturę i to wszystko, co nas otacza. 
Kosmetyki Oio odpowiadają na potrzeby każdej skóry: od suchej i wrażliwej, aż po zmęczoną, cienką lub o niejednolitym kolorycie. W ofercie znajdują się sera oraz kuracje olejkowe i kremowe. Kosmetyki opakowane są w fioletowe szklane buteleczki, które sprawiają, że produkty zachowują świeżość cennych składników. Taki wybór opakowania nie jest przypadkowy - to jeden z kroków, jakie marka podejmuje w trosce o stan środowiska. Należy podkreślić, że kosmetyki są wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Dodatkowo 1% ze sprzedaży Kuracji ALGAEMANIA przekazywany jest Fundacji MARE, której główną misją jest ochrona ekosystemów morskich. 
Marka Oio Lab dostępna jest w naszym sklepie online ❤