SZCZOTKI DO CIAŁA I TWARZY - JAK UŻYWAĆ?

Pielęgnacja skóry to nasz konik. Uwielbiamy wszelkie nowinki i śledzimy trendy, ale na koniec dnia zawsze wracamy do starych, sprawdzonych sposobów. W naszym top 3 sposobów dbania o siebie jest picie wody, zdrowy sen i regularne szczotkowanie ciała. Myślisz, że brak Ci regularności? Też tak kiedyś myślałyśmy. Okazuje się jednak, że efekty są zbyt dobre, by tego nie robić!

 

Szczotkę do masażu na sucho trzymamy tuż obok łóżka. To sprawdzony sposób na przyjemne przedłużanie poranków. Podczas masażu, który pobudzi krążenie i pomoże złuszczyć stary naskórek, budzimy się do życia i nabieramy energii na resztę dnia. A jednocześnie pobudzamy pracę układu limfatycznego.

Masaż zaczynaj od palców stóp i kieruj się w górę. Nie zapomnij o brzuchu (zapobieganie rozstępom!) i plecach. Szczotkowanie dekoltu nie jest zalecane do każdego rodzaju skóry – możesz delikatnie sprawdzić jak Twoja będzie reagować. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy używanie szczotki jest dla Ciebie, warto skonsultować się z lekarzem.

Szczotka do mycia twarzy to nasz najlepszy sposób na regularny peeling i dokładne oczyszczanie twarzy. Czy znacie to uczucie, gdy mięśnie są tak rozluźnione, że aż chce się uśmiechać? Tak właśnie działa nasza szczotka do twarzy. Po takim zabiegu skóra jest doskonale przygotowana na wchłonięcie substancji odżywczych zawartych w Twoim kremie. 

Szczotki, które znajdziecie w naszej ofercie są wykonane ręcznie w polskiej manufakturze. Oprócz tych dla dorosłych, mamy również model stworzony z myślą o najmłodszych, z włosiem kozim.

Polecamy regularne stosowanie – wówczas skóra codziennie otrzymuje bodziec do regeneracji.