NOWOŚĆ CLOUDMINE ♡ DAYSHIFT BRAND

Sonia, założycielka marki DayShift, od zawsze fascynowała się tworzeniem ubrań - już jako dziecko przyglądałam się z zachwytem mojej babci szyjącej na maszynie, opowiada. Ukończyła studia na kierunku projektowania ubioru i zaraz po obronie pracy dyplomowej rozpoczęła pracę nad swoją marką.

W maju 2019 r. DayShift zaprezentowało pierwszą kapsułową kolekcję.

"DayShift traktuję jak moje trzecie dziecko. W tworzenie tej marki wkładam mnóstwo serca i energii, jednak nigdy nie mam dość, bo to właśnie Wy - kobiety ubierające się w DayShift - oddajecie mi tą energię w postaci wszystkich wiadomości jakie od Was dostaję. To Wasze pozytywne opinie napędzają mnie do dalszego działania". 

Marka stawia na jakość i ponadczasowe kroje, to balans pomiędzy kobiecością a oversizem. Sonia chce żeby klientki Dayshift czuły się komfortowo w ubraniach, dlatego ważna jest dla niej również funkcjonalność jej projektów. 

 "Jako kobieta mam świadomość, jak wiele dobrego może zdziałać poczucie bycia dobrze, a przy tym wygodnie ubraną. Chcę, by ubrania DayShift dawały Ci właśnie to poczucie, byś czuła się silna i pewna siebie".