WEDDING DAY NA PARYSKIEJ 17

Cloudmine Wedding Day to nasze ukochane wydarzenie, w trakcie którego dzieją się piękne rzeczy. Z ogromną przyjemnością komponujemy prezentację wspaniałych polskich marek, które młode panny kochają z wzajemnością. Kameralna atmosfera naszych cyklicznych spotkań pozwala z przyjemnością dobrać całą stylizację na ten wyjątkowy dzień, bo nie tylko suknię ślubną, lecz również biżuterię, buty, bieliznę i dodatki. 


 

Do tej pory w naszych wydarzeniach brały udział takie marki jak Warsaw Poet, Natalia Siebuła, Ochocka Atelier, Aga Prus, September Atelier, Gusta Jewelery, Cosima Borawska, Mokave, czy JP Brides. Uwielbiamy, gdy różne marki tworzą ze sobą dobrane kompozycje, cudownie się nawzajem uzupełniając.

 

Kolejna edycja wydarzenia już na wiosnę. Jeśli poszukujesz nietypowych ślubnych inspiracji w rytmie slow, a w dodatku marzysz o tym, by uniknąć tłumów na targach i przerasta Cię liczba możliwości - to wydarzenie jest stworzone dla Ciebie. Zapraszamy w towarzystwie przyjaciółek i rodziny!  Będzie to też okazja do osobistej konsultacji z Projektantkami, które chętnie dopasują swoje modele do Twoich potrzeb. A wszystko w spokojnej atmosferze, przy lampce prosecco.
fot. Piotr Czyż